Home

отстъпка Северна Америка тема sillamäe kalevi staadion jalgpall.ee милиметър Реалното Разграничение

FCI Tallinn PL | fcitallinn.com - Page 11

Premium liiga - Premium liiga 18. voorus minnakse jälle täiega peale, kui  täna jooksevad Sillamäel väljakule kohalik JK Sillamäe Kalev ning külla  sõitev Viljandi JK Tulevik! Ole staadionil kohal või vaata kell
Premium liiga - Premium liiga 18. voorus minnakse jälle täiega peale, kui täna jooksevad Sillamäel väljakule kohalik JK Sillamäe Kalev ning külla sõitev Viljandi JK Tulevik! Ole staadionil kohal või vaata kell

FOTOD: Jalgpalli meistriliiga Ida-Virumaa derbyst väljus võitjana Sillamäe  Kalev - Delfi Sport
FOTOD: Jalgpalli meistriliiga Ida-Virumaa derbyst väljus võitjana Sillamäe Kalev - Delfi Sport

JK Nõmme Kalju vs JK Sillamäe Kalev. XII voor. | Catherine Kõrtsmik | Flickr

JK Sillamäe Kalev added a new photo —... - JK Sillamäe Kalev

Faktiliselt läks Sillamäe Kalevi klubi pankrotti juba 2014. aastal - Eesti  Premium liiga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist  ja välismaalt
Faktiliselt läks Sillamäe Kalevi klubi pankrotti juba 2014. aastal - Eesti Premium liiga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Sillamäe Kalev kaotas Euroopa liigas 1:5 - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Sillamäe Kalev kaotas Euroopa liigas 1:5 - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti jalgpalliliit jättis JK Sillamäe Kalevi litsentsist ilma - Delfi Sport

Sillamäe Kalev kaheksa parima sekka - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Uudised

Sillamäe Kalev näeb duublil tähtsat kohta järelkasvu arendamisel | Jalgpall  | ERR
Sillamäe Kalev näeb duublil tähtsat kohta järelkasvu arendamisel | Jalgpall | ERR

Sillamäe Kalevil on ligikaudu veerand miljoni euro jagu võlgu | Jalgpall | ERR

Sillamäe Kalev teenis karikasarjas 13:0 võidu - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Sillamäe Kalev teenis karikasarjas 13:0 võidu - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt